سیاست حریم خصوصی

ما که هستیم

نشانی وب‌سایت ما: https://daneshjoin.ir/.

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ارائه کنید. این کوکی‌ها تا یک سال برای شما محفوظ خواهد بود.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال نگهداری خواهد شد.

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

ما اطلاعات شما را با هیچ سازمان و ارگانی به اشتراک نمی گذاریم چرا که این اطلاعات شخصی کاربران است. این اطلاعات در دیتاسنترهای ما ذخیره می شود.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

 اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظری درج کرده اید، می‌توانیددریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید را درخواست نمایید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. در صورتی که مشکل امنیتی برای وب سایت ما بوجود نیاید اطلاعات مورد نیاز شما را پاک می کنیم.

دیدگاه شما چگونه در سایت درج می شود؟

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند و یا رد و تایید شود.

خوش آمدید!

به حساب خود در زیر وارد شوید

ایجاد حساب جدید!

برای ثبت نام فرم های زیر را پر کنید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را برای بازنشانی رمز عبور خود وارد کنید.