معرفی اپلیکیشن دانشجو اینترنشنال

اپلیکیشن خبری دانشجو اینترنشنال

اپلیکیشن خبری دانشجو اینترنشنال
دانلود اپلیکیشن بازار
دانلود اپلیکیشن دانشجو اینترنشنال از کافه بازار
دانلود اپلیکیشن مایکت
دانلود اپلیکیشن دانشجو اینترنشنال از مایکت
اپلیکیشن خبری دانشجو اینترنشنال
اپلیکیشن خبری دانشجو اینترنشنال
اپلیکیشن خبری دانشجو اینترنشنال
اپلیکیشن خبری دانشجو اینترنشنال
اپلیکیشن خبری دانشجو اینترنشنال
اپلیکیشن خبری دانشجو اینترنشنال

امکانات اپلیکیشن خبری دانشجو اینترنشنال

اخبار برگزیده

تعامل کاربران

بروزرسانی

اخبار علمی

سرعت لود بالا

به روایت ویدیو

پویا و قدرتمند

استقلال مطالب

پروفایل حرفه ای

 

اپلیکیشن های خبری امروزه بیش از پیش نیاز هستند. چرا که اخبار از هر طرف ممکن است جهت بگیرند و در زمان کنونی کمتر جایی پیدا میشود که اخبار بی طرفانه را نشر دهد. در کنار اینکه پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی معمولا بستر مناسبی برای ارائه خبر نیستند. دلیل آن هم این است که اصلا به منظور چنین کاری ساخته نشده اند. پس حالا بهترین گزینه چیست؟ قطعا وبسایت. اما پیشنهادی بهتر از وبسایت هم در دسترس است که میخواهیم درباره آن صحبت کنیم.

 

اپلیکیشن های خبری معمولا گزینه بهتری از وبسایت هستند. چرا که کار با اپ به مراتب راحت تر از کار با وبسایت است. در اپ های خبری شما همیشه اخبار و اطلاعات را در یک مکان و به صورت منسجم و منظم در اختیار دارید. این دست شماست که چه وقت و کجا به کدام مطلب دسترسی پیدا کنید. در حالی که در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها اطلاعات و اخبار به سمت شما پرت میشوند و تصمیم شما نقشی در محتوای آنها ندارد. پس برای اینکه تجربه بهتری از اخبار داشته باشید اپلیکیشن خبری دانشجو اینترنشنال را همین حالا نصب کنید.

 

اپلیکیشن دانشجو اینترشنال به صورت کامل به سایت خبری ما متصل است و شما همواره میتوانید اخبار و مقالاتی که به آنها علاقه دارید، از طریق این اپ مطالعه کنید. تمام بخش های اپ به صورت لحظه آپدیت میشوند و شما از همین طریق به مقالات سایت دسترسی خواهید داشت. به کمک این اپلیکیشن انگار که یک روزنامه اینترنتی در جیب شماست که هر روز اخبار جدید ارائه میدهد. به علاوه اینکه بخش ویدیویی اپ بسیار قدرتمند تعبیه شده تا شما به راحتی هرچه تمام تر به محتوای ویدیویی که معمولا در آپارات ارائه میشود دسترسی داشته باشید.

 

 

با دانشجو اینترنشنال در تعامل باشید
بی شک نظرات ارزشمند شما چه در سایت و چه در اپلیکیشن میتواند راهگشای ما برای خدمت هرچه بهتر به شما عزیزان باشد. از این رو امکان اشتراک گذاری نظرات و همچنین خبر در اپ فراهم شده. به محض اینکه خبری دریافت کردید که احتیاج بود توسط ما به اشتراک گذاشته شود از طریق اپ ارسال کنی تا شما هم یکی از صد ها نویسنده دانشجو اینترنشنال باشید. برای ثبت نام در این اپ میتوانید دستی و یا با کمک حساب گوگل خود به راحتی این کار را انجام دهید.

خوش آمدید!

به حساب خود در زیر وارد شوید

ایجاد حساب جدید!

برای ثبت نام فرم های زیر را پر کنید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را برای بازنشانی رمز عبور خود وارد کنید.

افزودن لیست پخش جدید