کسب درآمد از طریق دانشجو اینترنشنال

استخدام به صورت تحویل از راه دور در مجله دانشجو اینترنشنال در بخش های مختلفی میسر میباشد. استخدام دورکاری اینترنتی در مشاغلی مثل نویسندگی، مترجمی، بازنویسی محتوایی، کارشناسی سئو و دیجیتال مارکتینگ برای اهالی قم، تهران، کرج و تمام استانهای ایران انجام میگیرد. لذا محل سکونت شما عزیزانی که متقاضی استخدام دورکاری در منزل میباشید، برای پایگاه دانشجو اینترنشنال اهمیتی ندارد.

داوطلبان استخدام دورکاری می بایست ابتدا شغل مورد نظر خود را از لیست مشاغل زیر انتخاب کنند، سپس شرایط عمومی و اختصاصی را مطالعه کنند و در صورت دارا بودن شرایط مورد نیاز استخدام دورکاری اینترنتی برای دانشجو اینترنشنال، درخواست شغلی خود را ثبت کنند.

داوطلبان استخدام دورکاری در منزل برای هر کدام از مشاغل مذکور، چنانچه تحصیلات مرتبط و یا سوابق کاری مرتبط داشته باشند، در اولویت استخدام دورکاری میباشند. اما افرادی که تحصیلات دانشگاهی مرتبط ندارند و یا اینکه تاکنون تجربه کاری مرتبطی در مشاغل استخدام دورکاری اینترنتی مشاغل مذکور ندارند، نگران نباشند چرا که ما از تمامی متقاضیان استخدام دورکاری کامپیوتر (نویسنده، مترجم، طراح سایت، برنامه نویس و …) تست استخدامی میگیریم و فقط افراد کاربلد در دانشجو اینترنشنال بصورت دورکار استخدام خواهند شد. زیرا ما به شایسته سالاری معتقد هستیم.

مراحل کاری: ارسال مشخصات، تایید مدیریت، ارسال تاییدیه، تماس با شما برای ارسال نام کاربری و رمز عبور

 

شرایط عمومی برای نویسندگان و مترجمان:

(داوطلبانی که هیچ آموزشی ندیده اند می توانند درخواست بدهند تا به مدت یک ماه تحت آموزش قرار بگیرند.)

1-تسلط به نویسندگی / مترجمی (ترجمه از عربی به فارسی، انگلیسی به فارسی / داوطلبان در زمان ارسال مشخصات اعلام کنند که قصد دارند در کدام بخش فعالیت کنند.)

2- تسلط به سئو

3- تسلط به بازنویسی با رعایت سئو

4- تحقیق کلمات کلیدی

شرایط عمومی برای بقیه مشاغل به صورت گفتگوی تلفنی و مصاحبه کاری اعلام می شود.

برای ثبتنام در دانشجو اینترنشنال لطفا:

لطفا مشخصات خود را اعم از (نام و نام خانوادگی، شماره موبایل، پست الکترونیکی، بخشی که قصد همکاری دارید، قیمت پیشنهادی شما برای بخشی که قصد فعالیت دارید) را به یکی از راه های ارتباطی ما ارسال کنید.

telegram | eita | gmail