محل تبلیغات

3 روش آسان برای افزایش فعالیت روزانه تان

سال جدید، شروع جدید شما؟
این ذهنیت که میگه اول ژانویه تنها زمان شروع مجدد برای فعال شدن شماست رو فراموش کنید، منتظر نمونید، همین امروز وهمین الان شروع کنید.
انجام ورزش اغلب بهترین راه برای عبور از موانع عاطفی یا ذهنی است.

نیازی نیست که یک برنامه تمرینی پیچیده یا یک برنامه دقیق ورزشی داشته باشید، در عوض شروع به انجام دادن کارهای کوچک کنید، و روی انجام فعالیت و عادت های منظم روزانه تمرکز کنید.

3 روش آسان برای افزایش فعالیت روزانه تان

اینجا سه استراتژی وجود داره که میتونید برای فعالیت بیشتر و ایجاد نظم و اعتماد به نفس انجام دهید.
یکی دو هفته یکی از این هارو امتحان کنید و سپس آنرا ارزیابی کنید. این مورد چیزی که دنبالش هستین نیست؟ پس یکی از موارد دیگه رو امتحان کنید و یا چند مورد رو ترکیبی انجام و بعد مطابقت دهید.

1. یک تمرین 5 در 5 انجام دهید

اگه احساس میکنید تمرین 30دقیقه ای سنتی خیلی سخته، نترسید. فقط در مدت 5 دقیقه میتونید یک تمرین عالی و همه جانبه انجام بدید
به این صورت که : هر 4 تمرین زیر رو به مدت 20 ثانیه انجام بدید، 10 ثانیه استراحت کنید سپس تکرار کنید تا یک دقیقه کامل شود. ( هر دور تمرینی رو برای دور نهایی خود تکرار کنید) برای چالش، هر تمرین رو هر بار به مدت 50ثانیه بدید و سپس 10 ثانیه استراحت کنید.
شما هیچوقت عرق نکرده و هیجان زده نمی شوید.

جک های پرشی : این ورزش باعث افزایش ضربان قلب شما میشه، به گرم شدن بدن کمک میکنه و قدرت پایینی رو در بدن ایجاد میکنه.

اسکات هوا :اسکات عضلات پا و ران شما رو می‌سازد. اسکات در دو حالت یا به صورتی که پاها به اندازه عرض شانه باز باشد، یا حالتی عریض تر که پاهای شما از عرض شانه ها بازتر باشد و با زوایه 45 درجه به سمت بیرون متمایل میشود. (حالتی ک پاها بیشتر باز است اغلب آسان‌تر است چون مجبور نیستید چمباتمه بزنید)

پوش آپ : در این حرکت همزمان شانه ها، سه سرران و سینه درگیر است. اگه نمیتونید پوش آپ سنتی رو انجام بدید آن را روی زانو یا کنار دیوار انجام دهید.

پلانک :این حرکت قسمت اصلی بدنتان و کمرتان را درگیر میکند. چک کنید که حتما پشت و کمرتان صاف باشد و لگن را بالا و پایین نبرید.

2. فعالیت روزانه رو افزایش بدید

شما باید هر روز یه سری کارها رو انجام بدید پس از اون لحظه ها استفاده کنید تا برخی حرکات رو در همین حین و پنهان در بین کارها یاد بگیرید. برای مثال بعد از وعده های غذایی 10 تا 20 دقیقه در محله خود پیاده روی کنید. به محض بیدار شدن پوش آپ ویا درازو نشست را متناسب با سنتون انجام بدید. وقتی منتظر دم کشیدن قهوه هستید، پلانک 20 تا 30ثانیه ای رو انجام بدید.

3. آمادگی جسمانی

آمادگی جسمانی دیدگاه اصلیتون باشه و نشانه های دیداری، به حفظ تمرین رو به جلو و متمرکز کمک میکنند . برای مثال دوچرخه رو در دید کامل پارک کنید جایی که مرتب بتونین اون رو ببینید. کفش های مخصوص دویدن رو در کنار درب ورودی قرار بدید، دمبل هارو بیرون از حمام و آشپزخانه نگه دارید.

محل تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید